Ozonatorius, jonizatorius A-882

61,00

be PVM: 50,41 €

Prekyboje:
12
Kodas:
XI-JQ-882
Gamintojas:
Importuotojas ARADAS

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Ozonas tai galingas natūralus oksidatorius. Ozonas naikina bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus, nes oksiduodamasis ardo jų membranų struktūrą. Dar efektyviau yra ištirpintas ozonas. Ozonu apdorotas vanduo, maistas ir virtuvės įrankiai tampa visiškai išvalyti nuo kenksmingų mikroorganizmų. Jo antibakterinės savybės stipresnės nei daugelio sterilizavimui skirtų medžiagų.

Oro valymui

Gerai žinoma, kad ozonas patalpoje pripildo orą deguonies ir padaro jį gaivų, lyg po perkūnijos. Bet tai ne visa ozonavimo nauda. Plačiausiai ozonatoriai naudojami patalpų dezinfekavimui. Ozonas žudo ne tik bakterijas, grybelius bet ir virusus.

Buityje

Buityje ozonas naudojamas maisto produktų išvalymui nuo cheminių teršalų, mikroorganizmų ir jų sporų, pelėsio ir kitų grybelių. Tam tiesiog ozonuojama aplinka kur laikomi produktai (šaldytuvas, maišelis) arba jie plaunami ozonuotu vandeniu ar pamirkomi. Ozonuoti produktai ilgiau išlieka švieži.

Ozonu dezinfekuojami ir dezodoruojami visi daiktai – sterilizuojami indai, kūdikių priemonės, naikinami kvapai, bakterijos, grybeliai ir pelėsiai. Ozonatoriumi galite dezodoruoti ir batus – įdėkite batą į maišelį, į batą įdėkite ozonatoriaus vamzdelį, maišelį užriškite ir įjunkite ozonatorių 10-15 min.

Ozonatorius naudojams ir skalbinių dezinfekavimui, dezodoravimui ir balinimui.

Ozonuotas vanduo naudojamas akvariumų priežiūrai ir vandens gyvūnų ligų profilaktikai. Taip pat naminių gyvūnų priežiūrai.

Ozonuotu vandeniu apdorotos sėklos greičiau sudygsta, nepūva sodinukai, nesidaugina mikroorganizmai.

Vandens valymui

Ozonas yra labai nepatvarus. Ozoną sudarantys trys deguonies atomai skyla ir susidaro pastovi deguonies molekulė ir vienas laisvas „O“ atomas, kuris jungiasi su kitais elementais. Vyksta oksidacijos procesas, kurio metu susidaro deguonis, vanduo, anglies ir kiti oksidai, kurie neteršia aplinkos ir nesudaro kancerogeninių medžiagų.

Dėka šių cheminių reakcijų mūsų chloruotas vanduo iš čiaupo būna išvalytas nuo chloro ir kitų teršalų, taipogi nuo organinių. Negana to mes gauname deguonies prisotintą vandenį.

Burnos skalavimas ozonuotu vandeniu padės išvengti nemalonaus burnos kvapo.

Ozonuotas vanduo yra silpnai šarminis, o jo PH - = 7,5 - 9,0. Toks vanduo rekomenduojamas gėrimui. Jame deguonies yra 12 kartų daugiau nei paprastame vandenyje. Kuo žemesnė vandens temperatūra, tuo ilgiau jame išlieka ozonas.

Specifikacija:

Ozonavimas, automatinis laiko nustatymas;

Galia: 18W; Įtampa: AC 220V;

Ozono našumas: 400mg/h;

Anionų našumas: 4 mln. vnt./cm3

Veikimo laikas: 5 - 30 min. / 1 kartui

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

+370 687 24044
+370 315 70717
info@turmalinas.lt
prekyba@aradas.lt
Massage Technic

Facebook