Ozonatorius A-518

40,00

be PVM: 33,06 €

Prekyboje:
11
Kodas:
XI-JQ-518
Gamintojas:
Importuotojas ARADAS

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Ozonas tai galingas natūralus oksidatorius. Ozonas naikina bakterijas, virusus ir kitus mikroorganizmus, nes oksiduodamasis ardo jų membranų struktūrą. Dar efektyvesnisi yra ištirpintas ozonas. Ozonu apdorotas vanduo, maistas ir virtuvės įrankiai tampa visiškai išvalyti nuo kenksmingų mikroorganizmų. Jo antibakterinės savybės stipresnės nei daugelio sterilizavimui skirtų medžiagų.

Oro valymui

Gerai žinoma, kad ozonas patalpoje pripildo orą deguonies ir padaro jį gaivų, lyg po perkūnijos. Bet tai ne visa ozonavimo nauda. Plačiausiai ozonatoriai naudojami patalpų dezinfekavimui. Ozonas žudo ne tik bakterijas, grybelius bet ir virusus, todėl sumažėja tikimybė užsikrėsti virusinėmis ligomis. Ozonatorius tiesiog būtinas biuruose, ligoninėse, mokyklose ir darželiuose siaučiant epidemijom.

Tyrimų rezultatai JAV patvirtina, kad valant gyvenamose patalpose orą ozonatorių pagalba, sumažėja alerginės reakcijos; pagerėja miegas; palengvėja žmonių su kvėpavimo takų ligomis būklė; sumažėja depresijos atsiradimo tikimybė; mažėja galvos skausmai, gerėja bendra savijauta.

Buityje

Buityje ozonas naudojamas maisto produktų išvalymui nuo cheminių teršalų, mikroorganizmų ir jų sporų, pelėsio ir kitų grybelių. Tam tiesiog ozonuojama aplinka kur laikomi produktai (šaldytuvas, maišelis) arba jie plaunami ozonuotu vandeniu ar pamirkomi. Ozonuoti produktai ilgiau išlieka švieži.

Ozonu dezinfekuojami ir dezodoruojami visi daiktai – sterilizuojami indai, kūdikių priemonės, naikinami kvapai, bakterijos, grybeliai ir pelėsiai. Ozonatoriumi galite dezodoruoti ir batus – įdėkite batą į maišelį, į batą įdėkite ozonatoriaus vamzdelį, maišelį užriškite ir įjunkite ozonatorių 10-15 min.

Esant nudegimams, žaizdoms, atleto pėdai, grybeliui, bičių įgėlimams, herpiui, dermatitui taip pat išoriškai naudojamas ozonuotas vanduo ar aliejus.

Ozonatorius naudojams ir skalbinių dezinfekavimui, dezodoravimui ir balinimui.

Ozonuotas vanduo naudojamas akvariumų priežiūrai ir vandens gyvūnų ligų profilaktikai. Taip pat naminių gyvūnų priežiūrai.

Ozonuotu vandeniu apdorotos sėklos greičiau sudygsta, nepūva sodinukai, nesidaugina mikroorganizmai.

Vandens valymui

Ozonas yra labai nepatvarus. Ozoną sudarantys trys deguonies atomai skyla ir susidaro pastovi deguonies molekulė ir vienas laisvas „O“ atomas, kuris jungiasi su kitais elementais. Vyksta oksidacijos procesas, kurio metu susidaro deguonis, vanduo, anglies ir kiti oksidai, kurie neteršia aplinkos ir nesudaro kancerogeninių medžiagų.

Dėka šių cheminių reakcijų mūsų chloruotas vanduo iš čiaupo būna išvalytas nuo chloro ir kitų teršalų, taipogi nuo organinių. Negana to mes gauname deguonies prisotintą vandenį.

Ozonuotas vanduo yra silpnai šarminis, o jo PH - = 7,5 - 9,0. Toks vanduo rekomenduojamas gėrimui. Jame deguonies yra 12 kartų daugiau nei paprastame vandenyje. Kuo žemesnė vandens temperatūra, tuo ilgiau jame išlieka ozonas. Ozonas padeda audiniams pasisavinti gliukozę. Daugiau kraujo su deguonimi patenka į organus, dingsta deguonies alkis, pagerėja audinių mikrocirkuliacija. Ozonas teigiamai veikia kepenų ir inkstų metabolizmą. Palaiko širdies raumens veiklą. Teigiamas poveikis sergant širdies ir kraujagyslių ligomis įrodytas klinikinėje praktikoje. Pastebėta, kad sumažėja cholesterolio kiekis kraujyje, kraujo krešulių susidarymo pavojus, o deguonies transportas aktyvuoja ląstelių “kvėpavimą”.

Ozonuotas vanduo plačiai vartojamas gastroenterologijoje sergant gastritais, ezofagitais, esant opai, chroniškam cholecistitui.

Ginekologijoje vartojamas sergant įvairiomis infekcinėmis ligomis: herpes virusu, citomegalovirusu, chlamidijomis, ureplazma, trichomonoze, o taip pat sergant vaginitu, kolpitu, gimdos kaklelio erozija.

Ozonuoto vandens vonios gerina kraujotaką, gydo žaizdas, pagerina odos būklę sergant įvairiomis odos ligomis, aktyvuoja detoksifikacijos procesus, pagerina kvėpavimo funkciją. Procedūra ozonuoto vandens vonioje turi trukti 30 min., vandens temperatūra 38-40 laipsnių. Širdies sritis turi būti virš vandens. Tokia vonia pašalins nuovargį, padės pasišalinti šlakams iš organizmo, normalizuos miegą, pagerins odos būklę. Padės kovoje su celiulitu, „degins riebalus“, lygins ir stangrins odą. Ozonuota vonia tinka esant reumatizmui, migrenai, taip pat aktyvuoja ląstelių atsidalinimą, stabdo senėjimą, mažina alergines reakcijas.

Burnos higienai

Lietaus debesimis ir gaiva kvepiantis ozonas — puikus stomatologo pagalbininkas, gydant nuo karieso, gingvito, periodontito, uždegimo ir daugelio burnos ertmės ligų.

Odontologijos specialistai nurodo, kad pačiose pradinėse stadijose dantų kariesą galima išgydyti padengus dantį specialiu emaliu, kurio sudėtyje yra ozono. Norint, kad dantys apskritai būtų atsparesni kariesui, reikia kartkartėmis gerti ozonuoto vandens ir juo skalauti burną. Tai gera karieso profilaktika, tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms. Be to, tai valo bei gydo ir visą organizmą.

Ozonas greitai užgydo burnos ertmėje atsiradusias žaizdeles ir opeles, net chirurginio pobūdžio žaizdas (pvz., ištraukus dantį ar atlikus pjūvį žandikaulio srityje). Jis stiprina kaulinio audinio struktūrą, burnos srities kraujotaką, užkertą kelią galimam uždegimui ir pūliavimui. Ozonas ir ozonuotas vanduo (skalavimo skystis) — viena geriausių profilaktinių priemonių nuo periodontito, padedanti greičiau įveiktį šį nemalonų ir neestetišką dantenų susirgimą.

Patyrę odontologai tiems, kurie nori išsaugoti gražius ir sveikus dantis bei išvengti dantenų uždegimų, rekomenduoja dažniau naudoti ozonuotą vandenį (gerti ir skalavimui) bei įvairius ozono aliejus.

Burnos skalavimas ozonuotu vandeniu padės išvengti nemalonaus burnos kvapo.

Specifikacija:

Ozonavimas su mechaniniu laiko nustatymu;

Galia: 15W; Įtampa: AC 220V;

Ozono našumas: 400 mg/h;

Veikimo laikas: max 30 min.

 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

+370 676 45359
+370 315 70717
info@turmalinas.lt
prekyba@aradas.lt
Massage Technic

Facebook